


Opis nieruchomości
Mieszkanie typu kawalerka, w nowej zabudowie plombowej , która wpisana jest w architekturę zabytkowych kamienic wrocławskiego Nadodrza. W budynku zaprojektowano 20 mieszkań o rozkładzie od 30 -56m2 , duże mieszkania na górnych kondygnacjach oraz dwa lokale usługowe w parterze. Obiekt posiada wspólną rowerownię- wózkownię , komórki lokatorskie w przyziemiu oraz nowoczesną cichą windę.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Jest to duży pokój z aneksem kuchennym 23,5 m2, m2, łazienka 3,8 m2 oraz przedpokój 3,0 m2.
Lokal zostanie oddany w stanie developerskim : rozprowadzone instalacje, grzejniki, tynki gipsowe, parapety PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe, zasilanie pod kuchenkę elektryczną.
Zakończenie inwestycji to czerwiec 2018 roku.
W dzielnicy Nadodrze możemy korzystać z licznych pubów i kawiarni, sklepów i usług oraz galerii artystycznych.
W sąsiedztwie Park Staszica, dwa przystanki tramwajem do Uniwersytetu Wrocławskiego i Rynku. Blisko na wały spacerowe i wycieczko rowerowe nad Odrą.
Pośrednik odpowiedzialny za prowadzenie oferty : Elżbieta Półtorak, licencja nr 2391
Kontakt : BN EJPO, tel. 507 118 202